Новини з 1996 року

У Кременчуці вкотре проведуть конкурс плакатів «Молодь обирає здоров’я»

Катерина Синьова 19 лютого 2020 17:40 331 0

Конкурс проводиться щороку з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

У ньому можуть взяти участь учні закладів освіти, вихованці інтернатних навчальних закладів, а також члени молодіжних і дитячих громадських організацій віком від 10 до 18 років.

Про це повідомляє пресслужба міськвиконкому на сторінці у фейсбуку.

Роботи приймаються з 2 по 5 березня 2020 року, з 8.00 до 16.00, за адресою: вулиця В. Бойка, 15. Також звернутися можна за номером телефону: 0963962202.

Підведення підсумків міського конкурсу плакатів відбудеться 6 березня 2020 року, о 12.00, у КМЦПО «Лідер».

Також повідомляється, що 25 лютого, о 10.00, у Кременчуцькому міському Центрі позашкільної освіти «Лідер» відбудеться майстер-клас із виготовлення плакатів для участі в міському конкурсі плакатів у рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Запрошується 1 учасник (учень) від навчального закладу. При собі мати: аркуш цупкого паперу (формат А-3), простий олівець, гумку, набір фломастерів, гуашеві фарби, пензлик та палітру для фарб, склянку для води.

Незважаючи на те, що Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»  проводиться  щороку, багато молоді все частіше звертаються до алкогольних напоїв та наркотиків. Навіть нещодавно 14-річний юнак потрапив у лікарню в тяжкому стані після вживання амфетаміну. Хлопець був неадекватний, його ледь заспокоїли правоохоронці.

Але не тільки молодь вживає заборонені речовини, а ще й дорослі. І, на превеликий жаль, деякі ще в такому стані сідають за кермо. А молодь дивиться на старше покоління й повторює такі ж самі помилки.

Тому подібна щорічна акція пропаганди здорового способу життя чомусь на молодь не діє. Може, час щось змінювати та діяти більш рішуче для заохочення молодих юнаків та дівчат?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1098 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2101 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2717 0