Новини з 1996 року

У Кременчуці вирішили, де і коли учасники АТО отримають земельні ділянки

Андрій Рубан 20 січня 2016 11:59 1121 0

Сьогодні відбулася депутатська земельна комісія щодо виділення земельних ділянок під житло учасникам бойових дій та учасникам АТО. Про це повідомила громадський активіст Ольга Тіщенко.

“Першим питанням комісії було - розробка масивів, на яких виділятимуть земельні ділянки. Таких масивів у Кременчуці виявилося вісім. Займатиметься цим дніпропетровська організація. На комісії вирішили в першу чергу завершити розробку масивів, по яких було звернень громадян більше, ніж земельних ділянок”, - розповіла Ольга Тищенко.

Тож комісія встановила таку черговість початку видачі земельних ділянок

-    Першим мають розробити масив парку “Депутатський”, де планується для відведення 110 земельних ділянок. Бажаючих отримати землю на цьому масиві 262 громадян, з яких 214 осіб мають статус учасника бойових дій.

-    У другу чергу мають підготувати територію по вул. О. Сербіченка (пров. Чапаєва, вул. Кіровоградська) та вул. Котлова. На цих масивах відведуть усього 36 ділянок, але бажаючих тут 141 громадян, з яких 110 мають статус.

-    Третім повинні розробити земельні ділянки також на двох вулицях. У районі кварталу 297 та по вул. Молодіжній планують виділити 32 земельні ділянки. На землю цих масивів претендують 485 громадян. З них 407 зі статусом.

-    Четвертим розроблятимуть територію в житловому масиві Млинки-Лашки та в районі вул. Пілотів і вул. Космонавтів. На цих масивах землю хочуть отримати 104 особи, з яких 90 мають статус. Натомість планують виділити тут усього 29 ділянок.

-    У п’яту чергу розроблятимуть масив мікрорайону “Озерний”, де найбільше земельних ділянок 770, а бажаючих усього - 488 громадян.

На засіданні комісії зазначили, що вже у травні 2016 року має бути завершена розробка масиву парку “Депутатський”, щоб розпочати жеребкування щодо виділення ділянок. Парк “Депутатський” розташований між Молодіжним та Кохнівкою. 

Також на комісії розглянули 2 заяви щодо виділення земельних ділянок під садівництво в районі Деївської гори. Обидва громадяни не зареєстровані у Кременчуці, але мають статуси учасників бойових дій.

Депутати відмовили одному чоловіку, який наразі проживає в Полтаві у виділенні кременчуцької землі. Іншому, який працює в кременчуцькій поліції, земельну ділянку таки надали, так як він і статус має, і з 1998 року проживає в нашому місті.

 

 

Теги: Підтримка оборониземля воїнам АТОПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 719 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 776 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 964 0