Новини з 1996 року

У Кременчуці вимагають закрити «Ломбарди» та «Лотереї». Як побороти точки продажу викрадених речей?

Олександр Курилов 04 червня 2017 10:43 2070 0

Мешканці Кременчука вимагають від міськвиконкому заборонити у місті діяльність «ломбардів», «лотерей» та інших таких торгових точок, в які крадії несуть все, що їм вдалося винести з чужих квартир.

Відповідну петицію на сайті міської ради оприлюднила мешканка міста Антоніна Лугова.

Жінка просить мера Віталія Малецького наступне - «заборонити «Ломбарди» та «Лотереї» у нашому місті, через збільшення квартирних крадіжок та виносу з квартир цінних речей азартними гравцями».

Про що слід додати – так це про актуальність проблеми. Кременчуцькі ломбарди, щонайменше, наполовину у своєму асортименті, продають викрадені у людей речі: від велосипедів й до телевізорів.

Й знайти той ломбард, де наприклад продають викрадений три дні тому з кишені мобільний телефон – практично нереально.

Єдиний позитив тут – всі речі у самих ломбардах приймаються, виключно по паспорту, тобто, хто і що здає з вкраденого – відомо. От тільки невідомо – вкрадена ця річ яку здали чи ні.

Що буде далі з цією петицією, то відповідь на це питання є. Й гарантовано – міський голова Малецький тут точно нічого не зробить, бо – це не його компетенція.

Досить тут й того, що наш мер вже боровся з продажем горілки (не з нічними розливайками) й таким способом ледь не переміг мережу АТБ.

Однак, вихід теж в цій справі є. Й називається він – Юрій Шаповалов, кременчуцький нардеп.

Зрозуміло, що він – чоловік у нас, який в захисті кременчужан не напружується й взагалі - мешканці Кременчука для нього  дуже далекі. .

Однак, якщо постаратися й самим написати для нього зміни в існуючі закони, за яким ломбарди надавали б поліції повний доступ до речей якими торгують ( базу даних), то можливо б це дало результат.

Гірше, що наш нардеп про цю проблему не знає ( він взагалі мало що знає з життя кременчужан) й займатися цим навряд чи буде.

Адреса анти ломбардної петиції на сайті міськради - https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/163

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1245 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2243 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2858 0