Новини з 1996 року

У Кременчуці вчетверте провели конкурс соціальних відеороликів. ФОТО

Ксенія Омельченко 26 травня 2017 08:40 385 0

Цього року в Кременчуці вчетверте проводився конкурс  соціальних відеороликів “Разом за добро”. Його мета - сприяння розвитку громадянської активності молоді, а також зростання почуття соціальної відповідальності.
 


 

Конкурс  проходив з 1 березня по 10 травня. Нагородження переможців  у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося  вчора. За словами начальника управління у справах дітей, сім`ї та молоді Наталії Заводчикової, цього року на участь у конкурсі було подано 39 робіт.

Учасників конкурсу привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що ці відеоролики можуть змінити або врятувати чиєсь життя. 

За словами міського голови,  вперше конкурс відеороликів проводився у Кременчуці, коли міським головою був Олег Бабаєв. Сюжети перших роликів були надзвичайно цікаві, вони порушували актуальні питання та демонстрували бачення молоддю сучасних проблем та шляхів їх вирішення.
 


 

Відназначив Віталій Малецький і те, що конкурс “Разом за добро” був підтриманий Фондом народонаселення ООН, який став його співорганізатором. Соціальні відеоролики, створені юними кременчужанами, розміщуються на сайті цієї міжнародної організації, завдяки чому їх можуть переглядати мільйони людей у всьому світі.


Присутні на святковому заході мали можливість переглянути відеоролики-переможці, а міський голова разом із Наталею Заводчиковою вручили їхнім авторам дипломи та подарунки: за ІІІ місце - проектні екрани, за ІІ місце – цифрові камери, за І місце – сучасні екшен-камери.
 


 

Мер також прорекламував XI фестиваль «Extreme-zone» у Кременчуці, який має відбутися 5 червня, і фестиваль дворових ігор "Веселі кеди". Через несприятливі погодні умови його перенесли на 1 червня.
 


 

Якщо ж серйозно сприймати слова мера, то від керівника апарату міського голови Світлани Пищити слід чекати ще більше молодіжних фестивалів. Аби школярі та студенти нашого міста не знали, що таке депресія.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2465 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 95 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 270 0