Новини з 1996 року

У Кременчуці в приміщенні культурної спадщини живуть волоцюги: ночують і палять багаття

Валерія Макряшина 27 вересня 2018 13:25 817 0

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства депутат Оксана Піддубна порушила питання занедбаного стану приміщення колишнього Крюківського суду. За її словами, воно знаходиться в жахливому стані - розбиті вікна та двері тощо. 

"...і взагалі там мешкають безхатченки. Вони час від часу розпалюють багаття, взимку гріються й мешканці викликають поліцію", - зазначила Піддубна. 

Однак виявилося, що дана будівля не є комунальною власністю. За інформацією представниці управління ЖКГ, приміщення є державною власністю й знаходиться на балансі в судової адміністрації.

З метою організації ще однієї амбулаторії, амбулаторія сімейного типу ЦПМСД №2 взяла це приміщення в оренду.

Наразі їм потрібно зробити ремонт, бо приміщення дуже занедбане. Орендарі вже півроку намагаються зробити проект на реконструкцію, однак у них нічого не виходить, бо з'ясувалося, що дане приміщення колишнього суду - це міська культурна спадщина й охоронний договір на цей об'єкт відсутній. 

За словами керівника відділу культури та туризму Кременчуцької міськради Володимира Кондрашова, перше, що потрібно зробити, - це замовити документацію в Полтавському державному інституті проектів.

"Відповідно до законів про культурну спадщину, дозволи та погодження дає Департамент управління культури та туризму обласної державної адміністрації й слово "реконструкція" або "капітальний ремонт" до культурної спадщини не має ніякого відношення, має бути тільки реставрація", - сказав він. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 112 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 277 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 632 0