Новини з 1996 року

У Кременчуці в парку Миру біля Гонгу Миру відзначили День Миру

Віктор Крук 21 вересня 2016 13:45 605 0

Разом з цим святом відмітили і шосту річницю встановлення Гонгу Миру на будівлі, яку спеціально збудували для цього у парку за мільйон бюджетних гривень. Нагадаємо, що Гонг Миру Кременчуку подарувало посольство Індонезії.

Цього року все було так само, як і торік, як два чи три роки тому. Сценарій заходу чиновники особливо не змінюють, бо щось нове вигадати у цьому випадку складно. Додали лише ходу по вулиці Миру.

З нагоди свята і з вдячності за дарований Гонг до міста в якості почесних гостей запросили дипломатів з посольства Індонезії.  До Кременчука прибув Радник-Посланник Тимчасовий Повірений у справах Посольства Республіки Індонезії пан Юсран Хадромі та два радники із посольства. Перед заходом вони зустрілися та встигли поспілкуватися з міським головою в мерії.

Стоячи під Гонгом, керівники міста та почесні гості говорили про мир, згадавши про захисників України на Сході, подивилися виступи вокального ансамблю "Задзеркалля" та запустили у небо голубів, як символу миру. Їм аплодували учні навчальних закладів та ветерани.

Нагадаємо, що Кременчук - єдине місто України, де встановлений Гонг Миру.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 198 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 537 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 195 0