Новини з 1996 року

У Кременчуці відкрився новий салон якісної білизни «Файна Леді»

pplus 21 лютого 2020 12:10 924 0

Головне завдання якого - подарувати кожній жінці: і наймолодшій, і в розквіті своєї краси - відчуття внутрішньої гармонії та впевненості у своїй привабливості.

Великий асортимент якісної білизни різного кольору, різних моделей і будь-яких розмірів вразить кожну гостю, бо гарна, розкішна та витончена нижня білизна для жінки – це ще один секрет її зваби й ще один крок до бездоганності.

Купівля стильної білизни для коханої - це ідеальний спосіб для чоловіків створити справжнє свято та подарувати їй чудовий і грайливий настрій. Розкішний комплект нижньої білизни – це ідеальний подарунок їй на День святого Валентина, на День народження, на 8 Березня, на річницю весілля або на Вашу особливу дату. У виборі білизни Вам допоможуть професійні консультанти. І повірте, жінки будуть на сьомому небі від щастя.

У магазині «Файна леді» кожна жінка зможе краще пізнати себе, змінити себе, зробити себе кращою і знайти той баланс, якого не вистачало.

«Файна леді» - це комфорт і розкіш, на які заслуговує кожна жінка. Наскільки білизна якісна, ви зможете переконатися самі.

Створи свій ідеальний образ, завітавши в магазин «Файна леді».

Із Файна леді легко бути бездоганною.

 

Адреса: Кременчук, вул. Небесної Сотні, 10.

 

 

 

На правах реклами

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 413 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 703 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 873 0