Новини з 1996 року

У Кременчуці відкрився альтернативний культурний центр #Adapter

Едера Бедьо 19 жовтня 2015 12:23 1441 0

Минулої неділі кременчужанам презентували новий культурний проект #Adapter.

У рамках цього проекту креативні активісти Кременчука спільно з ГО "Культурний діалог" перетворили старе приміщення занедбаної столярної майстерні (за адресою: вул. 60 років Жовтня, 30А) на епіцентр найяскравіших подій міста. Тож планується, що віднині тут відбуватимуться зустрічі з цікавими і творчими людьми, аби обмінюватися досвідом та розвивати свій потенціал. 

- Цей захід сьогодні є частиною програми "KulTour", що розроблена, організована і фінансована Гете-Інститутом. За допомогою проекту "KulTour" альтернативні для творчості та розвитку місця стають відкритими й доступними для людей. У свою чергу художники та діячі культури отримують можливість надати їм (цим місцям) нового значення шляхом проведення різноманітних заходів творчого спрямування, - пояснюють організатори культурного центру #Adapter.

У програмі презентації центру #Adapter присутні дискутували про роль альтернативних культурних центрів у розвитку міст. Свою позицію з цього потання висловлювали запрошені з інших міст і країн гості, зокрема директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер, голова швейцарської консалтингової компанії Consort B Лучіано Глоор, голова Конгресу Активістів Культури (м. Київ) Ярослав Белінський, urban куратори (м.Київ) Анастасія Пономарьова та Андрій Шуляр, Культурний діалог (м.Кременчук) - Ірина Каць, арт-група СТАН (м. Івано-Франківськ) - Ярослав Мінкін.

Окрім того, на вечорі виступив харківський гурт "SPIEL DE TROIS", у складі баяніста, скрипальки та віолончеліста,а згодом усіх частували екопродуктами. 

Як наприкінці вечора повідомили організатори, наступні кілька днів у #Adapter німецький відеохудожник, дослідник медіамистецтва Кірітан Флюкс презентуватиме відеоінсталяції у реальному часі. 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаСучасне мистецтво

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1005 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2005 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2622 0