Новини з 1996 року

У Кременчуці відкрилася неймовірна виставка художників Полтавщини. ФОТО

Людмила Скачко 23 травня 2019 18:00 841 0

Сьогодні, 23 травня, в Кременчуцькій міській художній галереї відбулося відкриття двох виставок художників із Полтавщини.

Перша - "Барви рідного краю" – лубенських митців: Володимира Мірошніченка та Ігоря Рудя.

Друга - "Мій світ кольорів і квітів" – кременчуцької художниці Тетяни Ярової.

Тетяна Ярова провела більшу частину свого життя в Кременчуці, адже саме тут вона народилася, тут навчалася та відкрила себе як художницю.

Уже багато років вона викладає образотворче мистецтво в Кременчуцькому педколеджі. Має багато виставок як у Кременчуці, так і за його межами. 

 

 

Ігор Рудь, який народився в м. Лубни, ще в шкільні роки навчався малюванню  в місцевій художній школі. Але в житті обрав іншу професію - виробник меблів і, ставши приватним підприємцем, відкрив власне виробництво.

У 2014 році чоловік вирішив повернутися до малювання, і за такий короткий проміжок часу відбулися його дві персональні виставки в Лубнах та Яготині, також брав участь в обласних виставках у Полтаві, Миргороді та всеукраїнських - у Києві та Сумах.

 

 

Володимир Мірошниченко родом із Донеччини, його сім`я переїхала на Полтавщину, в м. Лубни, коли він був іще дитиною.

Здібності до малювання почав проявляти ще в садочку, із семи років навчався в художній школі і далі продовжив покращувати свої здібності вже в Київському технікумі. Працював за спеціальністю "Художник-модельєр взуття та виробів зі шкіри", але на початку 2000-х років вирішив зосередитися на мистецькому житті. Також брав участь у багатьох виставках і не лише в Україні, має шість персональних виставок у Яготині, Миргороді, двічі в музеях Полтави, Лубен та Києва. Є членом Національної спілки художників України та ПООНСХУ.

 

 

На виставці можна спостерігати доволі таки різні, але водночас чимось споріднені картини. 

 

 

Володимир Мірошниченко сьогодні на виставці подарував нашій Кременчуцькій галереї від імені художників Лубенщини чудову картину та каталог з їхніми витворами мистецтва.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 516 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1254 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 945 0