Новини з 1996 року

У Кременчуці відкриється кіноклуб для перегляду фільмів мовою оригіналу

Ксенія Омельченко 28 листопад 2017 17:22 777 0

Відкриття кіноклубу розпочнеться переглядом музичної кінострічки за мотивами твору Памели Трєверс "Мєрі Поппінс" (США, 1964р.) Показ заплановано на 30 листопада. Початок о 17.30.

Коротко про фільм:

Сімейство Бенкс заклопотано пошуками няньки для своїх дітей. І як це буває тільки в казці, вона з'явилася прямо з повітря, прекрасна, ні на кого не схожа. Якраз така, яку мріяли б мати в своєму будинку всякі люблячі батьки.

У неї не просто квітучий вигляд, вона непросто краще всіх вміє готувати, ходити по магазинах, вдягатися, танцювати і виховувати дітей. Це все лише елементи, лише складові. Ні, тут щось більше - вона сама досконалість, позбавлена недоліків, бо вона - казкова. Як же не закохатися в таку ...

 

Про кіноклуб:

Зазначимо, що ідея облаштувати актову залу центральної міської бібліотеки ім. Горького для перегляду фільмів мовою оригіналу належить Олені Почепцовій. Саме її ім'я вказане на сторінці платформи реалізації ідей - "Громадський бюджет".

Читайте також: 
Громадський проект: як кременчужани хочуть змінити своє місто?
 

Автори проекту, тобто бібліотекарі, мотивують створення клубу нестачею в нашому місті подібних зон, де можна безкоштовно дивитися фільми мовою оригіналу та вільно спілкуватися між собою та з волонтерами Корпусу Миру та Європейської Волонтерської Служби. 

Особливо корисним такий проект буде для тих, хто бажає вивчати та удосконалювати іноземні мови, кому потрібно підтримувати на належному рівні свої знання. І варто сказати. що це люди різного віку, статті та соціального статусу (від 14 років). До того ж, приміщення має можливість приймати людей з особливими потребами.

Цікаво те, що роботу кіноклубу бібліотекарі вже запланували на 5 років з подальшим подовженням на невизначений термін. За цей час вони розраховують залучити до бібліотеки більше тисячі осіб.

Завдяки нашому кіноклубу місто буде мати більше людей, які будуть володіти іноземними мовами на належному рівні. Що в подальшому дасть їм можливість почувати себе впевнено за кордоном в процесі навчання, роботи та популяризації промислового та культурного потенціалу нашого міста.

 


 

Теги: кіноклубБібліотека

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 595 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 995 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1449 0