Новини з 1996 року

У Кременчуці відбувся турнір з волейболу.ФОТО

Едера Бедьо 21 вересня 2015 11:53 1134 0

Минулої суботи, 19 вересня, у Кременчуці відбувся вже другий турнір з волейболу серед учнів міських шкіл, коледжів та училищ.

Як повідомив один із активістів та організаторів В`ячеслав Гаркавенко, ідея проведення турніру виникла у Дениса Удалова, який, як і інші члени об’єднання  «Єдність», зацікавлений у розвитку спорту в Кременчуці, а також іншої благодійної діяльності.

У змаганнях взяли участь підлітки віком від 16 років, які навчаються у Кременчуцькому колегіуму №25, Вищому професійному училищі № 7, професійно-технічному училищі № 26, Кременчуцькому льотному коледжі.

Аби продемонструвати приклад людини, яка веде здоровий спосіб життя та активно займається спортом, зокрема волейболом, у змаганнях також взяв участь один із керівників Громадської організації «Едність» Євгеній Христенко.

Як запевнив В`ячеслав Гаркавенко, це зовсім не останнє змагання, тож молодь Кременчука може вже готуватись до наступних турнірів, адже у планах активістів об’єднання  «Єдність» провести турнір між усіма волейбольними командами Кременчука.

Едера Бедьо

Теги: Життя КременчукаСпорт КременчукаВолейбол

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2938 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 102 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 281 0