Новини з 1996 року

У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО

Іона Харченко 25 вересня 2019 10:55 1926 0

Учора, 24 вересня, в Кременчуці відбулася прем’єра спектаклю «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися».

Це камерна вистава, в якій ролі виконують четверо акторів – Володимир Гончаров, Анастасія Лисичник, Микита Слободенюк та Інна Бульботко.

 

 

Режисером цього спектаклю є лауреат багатьох престижних театральних премій і режисер Полтавського театру імені Гоголя Богдан Чернявський.

«Сьогодні це ще прем’єрна вистава. Але не лише вистава прем’єрна, а й власне відбувається на ваших очах прем’єра поки що невеличкого нового театру. Тому що актори, які зараз вийдуть на цю сцену, це – Володимир Гончаров,  Анастасія Лисичник, Микита Слободенюк та Інна Бульботко. Ці четверо молодих акторів зібралися в цьому році та вирішили створити новий театр, який зараз називається  Київський Театр Антрепризи. І це перша вистава цього театру, яка має назву «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися»,  – представив театр на початку вистави режисер.

 

 

Як з’ясувалося, саме Володимир Гончаров був ініціатором створення цього театру та вистави. Тож запросив своїх друзів долучитися до нього, на що вони погодилися.

Для першої своєї роботи актори обрали п’єсу відомого драматурга Михаїла Хейфеца, яку він написав у 2018 році. Так сталося, що тема вистави трохи переплітається з тим, що сталося в нашій країні. Адже в Україні взимку відбулися зміни в законах. Саме тому були дуже цікаві моменти в Інтернеті щодо домашнього насилля, навіть були протоколи, які начебто потрібно заповнювати на дозвіл на секс.

 

 

Як повідомив Богдан Чернявський, ця п’єса не писалася на цю тему і трупа також не мала це на увазі – просто так співпало. Тож ця вистава зовсім не про це.

«Саме ви зараз, місто Кременчук, будете свідками другої вистави. Прем’єра відбулася 9 липня в Полтаві. І деякі люди висловлювали побажання щодо назви спектаклю. І взагалі останнім часом багато саме такого, не треба такого. Треба про щось високе, духовне, світле. Так ось нічого такого немає. Дійсно, це звичайна сучасна вистава про світле. Чому? Тому що автор зазначив, що це комедія в жанрі соціальної утопії», – сказав режисер.

 

 

Адже події, які відбуваються у виставі, можуть бути будь-де, вони були та колись будуть. Можливо, це наслідки якогось тоталітарного суспільства чи якась спотворена демократія. В спектаклі показана абсолютизація закону над людськими почуттями. Закоханій парі доводиться боротися за своє кохання, свої почуття.

 

 

Це неймовірно смішна та запальна історія, дія якої розгортається в незвичайному світі. Тут дозволяється або забороняється кожен крок і навіть кожне почуття. Саме тому герої повинні надавати одне одному дозволи на «інтим», і навіть фіксувати їх у письмовому вигляді з авдокатами. Тут є і смішні колізії, і дотепні жарти, контрабандисти й кохання.

 

 

Тож кременчужани, які відвідали захід, змогли насолодитися неймовірно смішною комедією в жанрі соціальної утопії зі щасливим кінцем.

 

 

Кременчужани, які дізналися з вигаданого комедійного сюжету, до чого іноді може бути абсурдним наше законодавство у сфері особистого життя, надовго запам’ятають цей спектакль.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 484 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1216 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 911 0