Новини з 1996 року

У Кременчуці відбувся міжнародний фестиваль фольклорного танцю. Східні красуні полонили погляд

Валерія Макряшина 23 жовтня 2017 17:49 1141 0

 

Минулими вихідними, два дні поспіль, 21-22 жовтня у Палаці культури ім. Котлова проходив міжнародний фестиваль фольклорного та фольклорно-характерного танцю Єгипту "Навколо пірамід".

 

 

Як повідомляють організатори фестивалю, всесвітньо відома викладач і хореограф Тетяна Ешта і професійна танцівниця Аріна Ткаченко, мета фестивалю полягає в популяризації фольклорних та фольклорно-характерних танців Єгипту, в поглибленні й інтенсивному вивченні історичної, теоретичної та хореографічної інформації про фольклор і фольклорно-характерні танці Єгипту, задля визначення виконавського рівня фольклору і фольклорно-характерних танців.

 

 

У фестивалі брали участь танцюристи зі шкіл Кременчука, Горішніх Плавнів, Дніпра та Одеси. Суддівська бригада також складалася із представників цих міст.

У рамках фольклорного фестивалю "Навколо пірамід" проводився конкурс на звання найкращої танцівниці в орієнтальному стилі - "Habibi best oriental" і в стилі таблу "Habibi tabla solo best". Проходив конкурс виконавців східного танцю "HABIBI BEST ORIENTAL 2017"

Під час фестивалю учасниці налагоджували творчі контакти, обмінювалися досвідом і перш за все отримували задоволення.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 114 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 316 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 460 0