Новини з 1996 року

У Кременчуці відбувся фотокрос в рамках благодійної акції «Серце до серця». ФОТО

Едера Бедьо 18 квітня 2016 16:21 664 0

Минулої суботи, 16 квітня, у Кременчуці відбувся традиційний фотокрос, присвячений благодійній акції «Серце до серця», яка цього року проходить під гаслом "Врятуй життя дитини".

Перед початком фотокросу молодь, а це 46 команд, до складу яких входить по 3-4 чоловік, зібралися у Великій залі виконконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Перед початком заходу всі вони зробили благодійний внесок у сумі 5 грн. у скриньку акції «Серце до серця».

Організатори провели учасникам інструктаж з техніки безпеки, розповіли про правила участі в квесті, а також про благодійну акцію «Серце до серця». І з 10 години ранку вони вирушили на вулиці не тільки для того, щоб взяти участь у імпровізованих конкурсах і змаганнях, які поєднують у собі елементи фотоконкурсу, флеш-мобу та міського орієнтування, а й зібрати кошти для допомоги хворим дітям.

Молодь із захопленням виконувала поставлені перед ними завдання та долучала перехожих до участі в акції «Серце до серця».

Врешті-решт хтось зайняв 1-ше місце, а хтось так і залишився учасником, але активна молодь Кременчука зібрала кошти, які таки врятують чиєсь життя.

Нагадаємо, що волонтери трохи раніше збирали кошти на флешмобі "Врятуй життя дитини" і під час творчого вечора "Кардіограма".

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись