Новини з 1996 року

У Кременчуці відбувся фестиваль сучасного мистецтва «Інотеатр»

Едера Бедьо 03 вересня 2015 14:41 502 0

У нашому місті з 27 по 29 серпня відбувся Всеукраїнський фестиваль сучасного мистецтва. Основним місцем розгортання подій було старе приміщення колишнього кременчуцького театру, який знаходиться біля Алеї атракціонів і який нещодавно перетворився на дім творчості.

Кременчуцькі активісти напередодні фестивалю навели у давно усіма забутому театрі лад, а саме: пофарбували стіни, десь полагодили підлогу тощо. Звісно, не всі, хто туди завітає зараз, зможуть оцінити неординарний стиль сучасного дизайну.

Тим не менш, на три дні, аби згуртувати мистецькі сили сучасності та відкрити нові імена талановитих людей, приїжджали гості з Києва, Чернігова, Харкова та Полтави.

Як зазначив організатор цього заходу Максим Зверобой, фестиваль відкриває перед творчою молоддю Кременчука безліч перспектив, таким чином реалізовуючи поставлені перед собою завдання. Так цей проект має на меті виявити нових талановитих особистостей, популяризувати різні види і напрямки творчості, сприяти реалізації інших культурних планів, підвищення культурного рівня Кременчука та ближніх міст тощо.

У рамках фестивалю «Інотеатр» відбулася виставка арт-групи «Фабрика», виступ кременчуцького гурту Hay Jay, майстер-клас з біт-боксу від Олександра Глуха, пісні під гітару, декламація віршів, музичний джем тощо.

Едера Бедьо

Теги: Культура КременчукаІнотеатрТеатр Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись