У Кременчуці відбувся чемпіонат з карате годзю-рю та кобудо, присвячений пам'яті Героїв АТО. ФОТО

Валерія Макряшина 17 квітня 2018 11:15 493 0

14 квітня в Кременчуці за ініціативи громадської організації "АТО-Майдан-Кременчук" відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з карате годзю-рю та кобудо, присвячений пам'яті Героїв АТО. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив учасник АТО, активіст Леонід Харченко.

"Понад 140 спортсменів різних міст області та регіонів України взяли участь у цьому дійсно спортивному святі. Спортсмени з Горішніх Плавнів, Кобеляк, Біликів, Полтави, Кременчука, Львова, Літина (Вінницька обл.) виборювали своє право бути найкращими в шістьох видах змагань. Ката карате, ката кобудо, командні ката, шобу-куміте, ірікумі-дзю та ірікумі-го. Саме за цими видами з не зовсім зрозумілими для пересічного громадянина назвами відбувалися справжні баталії боротьби світу карате", - йдеться у повідомленні.

Перше місце з показником 326 балів виборола збірна команда Кобеляк та Біликів, яка має у своєму активі: 39 золотих, 35 срібних та 26 бронзових медалей.

На другому місці - команда Горішніх Плавнів. У неї 152 бали. Відповідно, 19 золотих, 16 срібних та 15 бронзових медалей.
З результатом 102 бали третє місце посіли спортсмени зі смт. Літин Вінницької області, які завоювали 8 золотих, 16 срібних та 14 бронзових нагород.

Четверте та п`яте місце посіли команди з балами 95 та 36 відповідно зі Львова та Кременчука.
По завершенні турніру були визначені шість найкращих спортсменів, які вибороли у своїх категоріях найбільше медалей та набрали найвищі бали.

Ними стали: Безпала Ліза (6-7 років), Іларіонова Лєра (8-9 років), Лєбєдєва Олена (10-11 років), Вінславська Юлія (12-13 рорків), Дикий Денис (14-15 років) та Наливайко Роман (16 +). Найкращі спортсмени отримали кубки та грошові винагороди.

Серед учасників-кременчужан найкращими були Яременко Денис, Заяць Гліб, Скриль Антон, Теслюк Іван.