Новини з 1996 року

У Кременчуці відбулися другі слухання КП "Теплоенерго". Громаду не почули. ФОТО

Валерія Макряшина 25 лютого 2019 10:20 1254 0

Попри те, що 21 лютого на пленарному засіданні XXXV сесії Кременчуцької міської ради депутати підтримали проект рішення про проведення незалежного аудиту та встановлення мораторію (заборони) на підвищення тарифів КП "Теплоенерго", сьогодні, 25 лютого, о 8-ій ранку, в Міському Палаці культури були проведені другі слухання з приводу цих же тарифів, які за форматом дуже нагадали перші, тільки правоохоронці були з собаками. 

Малий зал МПК був заповнений, але не обуреною громадою, а працівниками самого комунального підприємства "Теплоенерго", які були змушені на восьму ранку йти не на роботу, а на слухання по тарифах. Їм навіть вказували так звані куратори, на які місця сідати та які ряди займати.

 

 

Втім у залі були й ті, кого тарифна проблема в Кременчуці хвилює насправді - пенсіонери, активісти, низка громадських та політичних діячів. Кожен з них мав свої питання, свої пропозиції та заяви стосовно доцільності підвищення тарифів у Кременчуці КП "Теплоенерго", але більшість з них  не почули. 

Після 15-хвилинної презентації директора КП "Теплоенерго" Віталія Одношевного, що підвищення тарифів - це вимушений захід, свідому частину залу охопило обурення. Як так, який вимушений захід?

Разом з цим Віталій Одношевний анонсував, що ці слухання проходять чисто символічно й про підвищення, про яке говорилося раніше (увага!), поки говорити зарано, адже депутати прийняли рішення про проведення незалежного аудиту. Але все ж тарифи на тепло та гарячу воду, на його думку, потрібно підвищити, інакше - не прожити. Він пропонує підвищити тарифи на 8,4%, як і було зазначено раніше. Тобто встановити тариф кременчужанам більше 2000 грн/ Гкал (за наявності лічильників) - це вимушений захід. 

І не забув пан Одношевний зазначити, щоб, імовірно, зняти з себе відповідальність, кого звинувачувати в підвищенні тарифів. Знаєте кого? Державу. За його словами, на всі чинники, які  формують тариф, впливає саме наша держава, а не місто Кременчук, не мер Малецький та не він особисто. 

Якщо уважно подивитися проект рішення про підвищення вартості теплопостачання та гарячої води, то можна зрозуміти, що на нього впливає не тільки подорожчання вартості газу, а й заробітна плата, яку планують збільшити працівникам КП "Теплоенерго".

Тобто виходить, що внаслідок підвищення тарифу, якщо так станеться, працівники підприємства разом з його директором отримають солідні надбавки та премії - за рахунок простих кременчужан. І варто зазначити, цим простим кременчужанам, які прийшли на слухання, навіть слова не дали. Через півгодини було оголошено, що вони завершені й усім - до побачення. 

Обурена громада на чолі з активістами вигуками "Ганьба" вчергове випроваджувала директора КП "Теплоенерго" Віталія Одношевного із зали. А він і радий швидше піти від незадоволеної громади міста Кременчука. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 435 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 664 0