Новини з 1996 року

У Кременчуці відбулася перевірка умов проживання родин, що опинилися у складних життєвих обставинах

Валерія Макряшина 18 вересня 2017 12:33 778 0

У Кременчуці та Кременчуцькому районі поліцейські перевірили житлово-побутові умови родин, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Як повідомляє прес-служба міського відділу поліції, ці заходи правоохоронці провели спільно зі службою у справах дітей Автозаводської районної адміністрації Кременчуцької міської ради.

 

 

Мета даного рейду - перевірити родини, в яких виховуються малолітні та неповнолітні діти. З батьками було проведено профілактичну та роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за вчинення насильства відносно дітей та за неналежне виконання батьківських обов’язків. Окрім цього, перевірили умови самого проживання дітей та провели відповідні бесіди з приводу того, аби батьки не допускали вживання спиртних напоїв та виконували свої обов'язки належним чином. Бесіди були спрямовані на забезпечення батьками відповідних санітарно-гігієнічних умов проживання. 

Під час рейду в Автозаводському районі міста поліцейські виявили один факт неналежного виконання батьками своїх прямих обов’язків з виховання дітей.

Працівниками поліції був складений адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). 

 

 

 

В одному із сіл Кременчуцького району правоохоронці спільно з військовослужбовцями ВЧ 3059 Національної гвардії також провели рейд серед таких сімей.

Відносно сімей-порушників під час профілактичних заходів складено адміністративні матеріали за ст.184 ч.1 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1252 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2250 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2866 0