Новини з 1996 року

У Кременчуці відбулась виставка голубів, кролів,фазанів,гусей. ФОТОРЕПОРТАЖ

Едера Бедьо 26 вересня 2015 16:22 2216 0

Сьогодні, 26 вересня, вранці, на бульварі Пушкіна відбулась виставка голубів, декоративних птахів та домашніх тварин. Спершу нагородили тих, хто вже десятки років займається розведенням птахів, зокрема голубів. Голуби, кролі, нутрії, фазани, гуси, півні, кури, качки, папуги різних розмірів, порід, кольору - усе це могли побачити кременчужани, які завітали на виставку. Щоправда, ціни на тварин "кусаються", тому купують щось рідко. Наприклад, фазан коштував від 300 до 500 грн. Рідкісні породи, звісно, найдорожчі і привертали увагу відвідувачів  найбільше. Зокрема гусак майже метр заввишки спокійно розгулював у фонтані, поки його фотографувати і дивувалися такому диву природи.

Окрім того, у рамках виставки «Голуб – птах миру і єднання» відбувся збір коштів на придбання фотоелектроколориметра. ФЕК – це пристрій, за допомогою якого визначається концентрація гемоглобіну в крові. Після придбання пристрій передадуть поліклініці № 1 Кременчуцької міської дитячої лікарні.

Детальніше про виставку голубів та декоративних птахів дізнавайтесь на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс".

Едера Бедьо

Теги: Життя КременчукаДень містаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись