Новини з 1996 року

У Кременчуці учасники молодіжного будівництва отримали 36 квартир. Головні у списку - чиновники

Олександр Курилов 29 серпня 2017 15:29 2075 0

У Кременчуці сьогодні – свято отримання нових квартир.

Зміст свята  – вручення сертифікатів на квартири, якими сьогодні замінено ордери.

Серед отримувачів як провідні чиновники нашого міськвиконкому, так і більш прості люди, як-то: багатодітні родини  й родини учасників АТО.

Мова про будинок на пров. Героїв Бреста, де забудовник АКБ «Лінк» здав в експлуатацію нову десятиповерхівку на 116 квартир.

Відкривали ж її сьогодні урочисто – за участю губернатора Валерія Головка, його заступника Олега Пругла та мера Кременчука Віталія Малецького й керівника всеукраїнського Фонду Молодіжного будівництва Сергія Кімнатного.

Вартість кожної квартири, сертифікати на які вручали, – 8100 гривень за квадратний метр.

Площа однокімнатної – до 45 квадратних метрів, двокімнатної – 60-65, трикімнатної – 78-80.

36 квартир у цьому будинку збудовано за кошти Фонду Молодіжного будівництва.

Останні, до речі, вигідні для громадян, бо мова тут про кредит на 20 років, відсотки,  які будуть нульовими, якщо в родини є діти, й невеликий перший внесок – лише 6 відсотків.

Якщо порахувати, то таке житло - однокімнатна квартира площею 45 метрів - обійдеться, крім комунальних платежів, ще й виплатою щомісяця приблизно 1500 гривень. У випадку стабільних зарплат і 20-річної гарантії їх отримання – це небагато.

Єдине обмеження в цій справі – вік майбутнього власника квартири не повинен перевищувати 35 років.  

Нинішній розклад отримувачів житла – це родини учасників АТО, чемпіонка олімпіади 2016  Ольга Ляхова,  багатодітні родини.

Окремо й персонально серед отримувачів – заступник міського голови Кременчука Руслан Проценко та його дружина Зінаїда Проценко й перший помічник міського голови Кременчука Світлана Пищита та її чоловік – депутат міської ради Олександр Калашник.

Втім цих почесних гостей на врученні сертифікатів не було  й прізвища їхні не називали за причини раптової скромності представників кременчуцької міської влади.

Хоча, здається, це зайве – у того ж Руслана Проценка двоє дітей і зрозуміло, що більша квартира заступнику мера потрібна.

Про що слід додати – це продовження справи житлового будівництва в Кременчуці й наступним буде вручення 16-и квартир у сусідньому будинку, спорудження якого завершують.

Тут уже міські та обласні чиновники обіцяють надати ще 16 квартир нашим військовим, яким пощастить потрапити в спеціальну програму.

У такому випадку їм доведеться заплатити лише половину вартості квартири в розстрочку, а решту оплатять з міського та обласного бюджету.

А сьогодні губернатор Головко заявив, що 2 мільйони гривень з обласного бюджету до ще 2-х, виділених містом, він додає.

Загалом, подія для нашого міста приємна, і  слід сказати, що квартири досить гарні.

Одну з таких, трикімнатну,  подарують родині загиблого військового Олега Кукси. Грошей держави, виділених для його родини на купівлю цієї квартири, для повної оплати не вистачило, однак підприємство-забудовник грошима допомогло, й квартиру родині Героя АТО куплять.  

  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3511 0