Новини з 1996 року

У Кременчуці учасники АТО скаржаться на бездіяльність прокуратури

Альбіна Козлова 11 жовтня 2018 16:02 329 0

Учасники АТО вкотре просять депутатів посприяти передачі до суду кримінальних справ антимайданівців. Також на сесії міськради зі скаргою на бездіяльність прокуратури виступила депутат міської ради Ганна Павленко.

Юрій Крамаренко громадський активіст, члена громадської організації "Спілка ветеранів добровольців України" просить позбавити права голосу депутата міськради Сергія Костромінова, оскільки за його словами проти пана Костромінова відкрито кримінальне провадження. 

"Ще є люди, які приписують себе до Майдану. Сидять, пють з ними на вечірках за одним столом, ставлять свої підписи на одних паперах. Нехай скорше забувають про своє відношення до Майдану. По цій людині вже, на даний момент, відкрито кримінальне провадження. Це пан Костромінов. Я звертаюсь до регламентної комісії: "Прошу скликати комісію, розглянути його (питання - ред.). У вас є всі підстави вивести цю людину із комісії та позбавити його права голосу" - закликав активіст.

У свою чергу Ганна Павленко під час розгляду депутатських запитів ознайомила усіх присутніх із колективною скаргою від учасників АТО міста Кременчука щодо бездіяльності місцевої прокуратури.

Як зазначається у тексті скарги: "Наразі по справам антимайданівців жодній особі не оголошено про підозру, кримінальні справи не передано до суду. Кременчуцька громада вимагає від вас вжити невідкладних заходів щодо виявлення злочинців та забезпечити дотримання законності у питанні притягнення до відповідальності осіб причетних до Антимайдану. Негайно вимагаємо Генерального прокурора України взяти під особистий контроль хід слідства по досудових справах щодо керівництва Кременчуцької партії регіонів, а також депутатів Кременчуцької міськради, які з грудня 2013 по лютий 2014 року організовували поїздки до Полтави та Києва для участі в масових заворушеннях".  

Також активісти вимагають, щоб у місячний термін було оприлюднено результати розгляду скарги. Під тестом скарги підписалося шість осіб.

Нагадаємо, що з 2015 року усі прокурори міста Кременчука відкладають передачу двох кримінальних справ до суду. Тож громадські активісти щиро сподіваються, що новий прокурор міста Дмитро Демченко не буде затягувати із цим питанням як його попередники.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись