Новини з 1996 року

У Кременчуці учасник АТО викрав деталі з піввагонів Полтавського ГЗК

Іона Харченко 10 вересня 2019 13:35 221 0

Суддя Крюківського районного суду Василь Хіневич розглянув кримінальне провадження відносно уродженця Казахстану, який брав участь у АТО. Його підозрюють у вчиненні крадіжки. 

Із Єдиного державного реєстру також відомо, що громадянин одружений, має малолітню дитину,  офіційно не працює.

Згідно з протоколом, у період часу з 21 години 1 травня по 15 годину 2 травня чоловік перебував на території парку Пункту технічного обслуговування Кременчук Акціонерного товариства «Українська залізниця» регіональної філії «Південна залізниця» виробничого підрозділу «Вагонне депо Кременчук».

Тут він помітив на коліях №11 та №14 піввагони, які належать Приватному акціонерному товариству «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Чоловік умисно розкомплектував та в подальшому таємно викрав деталі з піввагонів.

Із місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд – частину запчастин згодом продав як металобрухт за суму, яку зараз - не пам`ятає, гроші витратив на продукти харчування. Інші деталі вилучили працівники поліції.

Цим він спричинив матеріальні збитки Приватному акціонерному товариству «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» на загальну суму 28 458 гривень.

Обвинувачений на судовому засіданні вину у вчиненні злочину визнав повністю та пояснив суду, що дійсно скоїв злочин, який вказаний в обвинувальному акті. Крім того, він частково відшкодував завдану злочином шкоду.

Суд визнав чоловіка винним за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 120 годин громадських робіт.

Крім того, суд постановив цивільний позов Приватного акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» до громадянина на відшкодування матеріальних збитків, завданих злочином, задовольнити частково. Тобто стягнути з нього на користь Полтавського ГЗК завдану матеріальну шкоду в сумі 15 218 гривень. А в іншій частині позову відмовити.

Також стягнути з чоловіка на користь держави витрати на проведення судової експертизи в сумі 628,04 гривень.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3705 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 135 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 340 0