Новини з 1996 року

У Кременчуці триває конкурс на проект меморіалу Героям Небесної Сотні. А де старі ескізи?

Іона Харченко 16 березня 2019 12:26 408 0

До 21 травня триватиме прийом робіт на участь у відкритому конкурсі на визначення кращої проектної пропозиції меморіальної форми для увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності в Україні для встановлення в місті Кременчуці.

Тож усіх фахівців, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які здобули освіту за відповідними спеціальностями, студентів профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи запрошують взяти участь у цьому заході.

Заява на участь у конкурсі подається на електронну пошту: uma@sat.poltava.ua (у темі листа вказати «заява на участь у конкурсі». В заяві бажано вказати номери контактних телефонів, адресу учасника, місце роботи, посаду, електронну адресу) або поштою чи особисто за адресою: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, розташованого на площі Перемоги, 2, кабінет 221, телефон: 74-18-58 та 74-03-75.

Після подачі заяви всі зареєстровані учасники отримають вихідні дані конкурсу для здійснення проектування.

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Звісно, це добре, що пам'ять про Героїв України хочуть увіковічити. Проте цікавить питання: хоч один із проектів, за які люди голосували у 2017 році, реалізували в нашому місті? Де вони? І чи варто проводити подібні конкурси, якщо їх не втілювати в життя?

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 273 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 655 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 508 0