Новини з 1996 року

У Кременчуці трапився перший випадок захворювання на кір

Ксенія Омельченко 25 січня 2019 10:00 639 0

Як стало відомо журналістам "Програми Плюс" з власних джерел, випадок захворювання на кір зафіксовано у військовій частині 3059, що на Молодіжному.

Але це не привід для паніки. Повідомляється, що військовим одразу доставили необхідну кількість вакцини та зробили щеплення. За тими, хто контактував з хворим, тепер будуть наглядати 21 день. Пов'язано це, певно, з тим, що від моменту зараження до захворювання проходить приблизно 21 день.

Нагадаємо, що, за оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, загалом у 2018 році на кір захворіло більше 54 тисяч людей. На Полтавщині станом на кінець грудня зафіксовано 535 випадків захворювання на кір (367 дорослих та 168 дітей). 

У МОЗ також постійно зазначають, що  щеплення – єдиний надійний спосіб захисту від кору, навіть якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності. У кожній області України достатньо якісних і ефективних вакцин для планової та посиленої імунізації. Більше  того, вакцинуватися за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно всі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики.

Якщо ж у кабінеті щеплень кажуть, що вакцини немає, зверніться до головного лікаря медзакладу для з’ясування причини. Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у місцевий департамент/управління охорони здоров’я. Адже імунізація є питанням національної безпеки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 192 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 537 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 195 0