Новини з 1996 року

У Кременчуці – технічний бум. Комунальники проти використання засувок на лічильниках тепла для економії

Олександр Курилов 16 травня 2018 13:42 1105 0

«Кременчужани самі порушують налагоджений режим постачання тепла в їхні багатоповерхівки й для такого використовують теплові лічильники та засувки, якими ті оснащені.

Люди вважають, що лічильник економить і прикривають його засувки. Але лічильник не економить, але рахує кількість тепла, а засувка не є регулюючим пристроєм…»

Це в міськвиконкомі сьогодні відбулася нарада комунальників з теми підсумків  минулого опалювального сезону й оприлюднення висновків з нього.

Один з таких, оприлюднених учасниками наради мерії, - фундаментальний за своїм змістом і такий, що підриває всі наші знання в техніці, зокрема у використанні засувок на трубах з теплоносієм.

Тож якщо раніше всі знали, що такі засувки призначені як для перекриття тиску, в даному випадку гарячої води, так і його зменшення, то це неправильно.

«Там, де ми бачили перекриті на 70 відсотків засувки з теплоносієм, там будуть складені акти, а управляючі компанії мають привести у відповідність сопла на таких трубах. У Кременчуці є один регулятор тепла – це Кременчуцька ТЕЦ, яка регулює температуру теплоносія у відповідності до графіка. Жодного самовільного втручання в роботу теплових будинкових мереж не дозволяється», - таке прикінцеве зауваження від представника ТЕЦ, який контролює тепловий режим у будинках в опалювальний період.

Щодо зустрічних питань стосовно дотримання температурного графіка, коли люди під час опалювального сезону вже у квітні та березні починають відчиняти всі вікна у квартирах, а температура в оселях досягає 30 градусів  спеки, то ці запитання від міських чиновників не лунали.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись