Новини з 1996 року

У Кременчуці судили студентку Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка. За крадіжку

Валерія Макряшина 10 жовтня 2018 12:25 1328 0

Днями суддя Автозаводського районного суду Ліна Обревко розглянула справу щодо студентки Кременчуцького педагогічного коледжу ім. Макаренка, яка обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка). 

Згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень, 26 травня 2018 року, близько 19.00, дівчина, перебуваючи біля 3-го під'їзду будинку №37, по вул. Першотравневій, шляхом вільного доступу з лавочки викрала мобільний телефон Doogee X20, який належить потерпілому.

Викраденим майном розпорядилася на власний розсуд. Згідно з висновком судово-товарознавчої експертизи, вартість мобільного телефону складає 1776,56 грн.

На судовому засіданні свою вину у вчиненні злочину обвинувачена визнала повністю. Також дівчина заявила, що відшкодувала потерпілому завдану матеріальну шкоду в повному обсязі. Потерпілий на судовому засіданні пояснив, що будь-яких претензій матеріального чи морального характеру до обвинуваченої не має.

28 вересня між ним та обвинуваченою за участю законного представника обвинуваченої було укладено угоду про примирення. 

Суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені угодою.

Виходячи з викладеного, суд ухвалив і затвердив  угоду про примирення від 28.09.2018 року між потерпілим та обвинуваченою й призначив останній узгоджене сторонами покарання - штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись