Новини з 1996 року

У Кременчуці судили малолітнього злодія. Хлопець виніс півмагазину продуктів і не тільки

Валерія Макряшина 18 квітня 2019 14:00 794 0

Крюківський районний суд засудив неповнолітнього парубка, який минулого року незаконно проник у приміщення магазину та викрав звідти цигарки й продукти "на масову гулянку".

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, обвинувачений вчинив крадіжку повторно. Пригода сталася 15 жовтня 2018 року, о 02:58. Хлопець розбив стіну, зроблену з гіпсокартону, й проник у складське приміщення магазину «Оптовичок», що розташований у селі Піщане, на вул. Київській, 127.

Зайшовши до торгового залу магазину, він узяв із вітрин та запакував у два пакети пачки різних цигарок, від Bond Street Blue Selection до Parlament AquaMarlboro Red, розчинну каву в стіках «Нескафе 3 в 1», 12 батончиків «Снікерс», 17 бісквітів «Барні полуниця-ваніль 30 г», 1 пляшку коньяку «Клінков family collec VS», 3 лящі х/к без луски.

Згідно з актом контрольної перевірки (інвентаризації) від 15.10.2018 року, загальна вартість викраденого становить 3 482,85 грн.

Запаковані у два пакети продукти виніс у складське приміщення та через отвір у стіні намагався залишити магазин, проте його затримали охоронці ТОВ «Сокіл Полтавщина», які прибули на місце події після спрацювання сигналізації.

На судовому засіданні неповнолітній обвинувачений свою вину визнав повністю, щиро розкаявся.

Також було допитано матір обвинуваченого. Жінка пояснила, що її син на даний час проживає з бабусею, оскільки вона не має можливості забезпечити йому належні умови проживання. Вона не може впливати на його поведінку, бо він не піддається вихованню, на заходи виховного характеру реагує агресивно, але алкогольні напої в її присутності не вживає. 

Зважаючи на всі зібрані судом докази, пояснення свідків, хлопця визнали винуватим та призначили йому покарання у вигляді одного року іспитового строку. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 992 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1990 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2608 0