Новини з 1996 року

У Кременчуці судили містянина, який побив та пограбував чоловіка

Іона Харченко 06 листопад 2019 15:15 235 0

Нещодавно суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула кримінальне провадження щодо обвинувачення містянина у вчиненні кримінального правопорушення – грабежу.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, 8 вересня, о пів на першу ночі, чоловік, перебуваючи на ділянці автомобільної дороги навпроти будинку, підійшов ззаду до потерпілого та, поклавши свою руку йому на плече, наказав віддати гроші.

Але отримав відмову в добровільній передачі грошей. Тоді обвинувачений, обійшовши «жертву» з правого боку та перебуваючи обличчям до нього, послідовно наніс потерпілому два удари кулаками в груди та один удар в обличчя. Потерпілий упав на правий бік.

Після цього злодій викрав з лівої бокової кишені чоловіка мобільний телефон «Xiаomi Redmi 6A».

Із місця пригоди грабіжник зник, викраденим розпорядився на власний розсуд. Цим він завдав потерпілому матеріальних збитків на загальну суму 2 129,84 гривень.

Допитаний на судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю. Він щиро розкаюється в скоєному та просить суворо не карати.

Крім повного визнання обвинуваченим своєї вини, його вина у вчиненні встановленого судом злочину повністю доведена доказами, що містяться в обвинувальному акті та матеріалах, які ніким з учасників процесу не оспорюються, є належними і допустимими.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Попри це, на підставі статті 75 Кримінального кодексу України його звільнили від відбування покарання, призначивши іспитовий строк тривалістю 2 роки.

А на підставі статті 76 Кримінального кодексу України на грабіжника поклали обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти йому про зміну місця проживання, роботи та не виїжджати за межі України без погодження з ним.

Також із чоловіка стягнули на користь держави витрати на залучення експерта в сумі 628,04 гривень.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 527 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1271 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 956 0