Новини з 1996 року

У Кременчуці судили двох чоловіків за бійку на вулиці Мічуріна

Валерія Макряшина 12 листопад 2018 14:40 610 0

Крюківський районний суд Кременчука розглянув справу щодо двох чоловіків, які звинувачуються у злочині, передбаченому ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину). 

З Єдиного державного судового реєстру відомо, що один із затриманих одружений, безробітний, має на утриманні малолітню дитину, інший - не одружений, працює експедитором у ТД «Логінс Смак». Обидва чоловіки раніше не судимі.

Згідно з протоколом, 20 червня 2018 року, близько 21:30, вони, перебуваючи біля першого під'їзду будинку №77 по вулиці Мічуріна, на ґрунті особистих неприязних відносин влаштували бійку, внаслідок якої постраждав громадянин. Обвинувачені били його в голову, потрапляючи кулаками в скроню, праве око, ніс та підборіддя.

Внаслідок протиправних дій йому було заподіяно тілесні ушкодження у вигляді синця навколо правого ока, саден і рубців нижньої губи, перелому кісток носа, перелому кісток медіальної стінки правої орбіти, забиття головного мозку І ст., які, згідно з висновком судово-медичної експертизи, відносяться до середнього ступеня тяжкості.

На судовому засіданні обвинувачені свою провину визнали. Крім повного визнання обвинуваченими своєї вини, їх вина у вчиненні встановленого судом злочину повністю доведена доказами, що містяться в матеріалах справи, зокрема висновками експертизи й показами потерпілого. 

Тож, спираючись на всі обставини справи, суд постановив визнати чоловіків винними й призначив їм покарання у вигляді 1 року іспитового строку. Також чоловіки повинні відшкодувати потерпілому матеріальну шкоду в розмірі 1562 грн з кожного та 5000 грн з кожного - моральної шкоди. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2434 0