Новини з 1996 року

У Кременчуці судили чоловіка, який зірвав із шиї жінки ланцюжок із ладанкою

Іона Харченко 08 листопад 2019 16:00 275 0

Нещодавно суддя Крюківського районного суду Кременчука Сергій Сьоря розглянув кримінальне провадження щодо обвинувачення кременчужанина. Чоловіка підозрюють у вчиненні грабежу.

Так, згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, 30 серпня, близько 9 години, зловмисник ішов біля будинку, де побачив громадянку.

У нього раптово виник умисел відкрито викрасти її майно. Тож він підійшов до неї й зірвав ланцюжок із ладанкою з її шиї. Попри це, злочин не було доведено до кінця з причин, які не залежали від волі чоловіка.

На судовому засіданні кременчужанин, не оспорюючи фактичних обставин та зібраних доказів, свою вину в пред`явленому обвинуваченні визнав повністю та пояснив, що дійсно вчинив замах на злочин.

Тож суд ухвалив визнати його винуватим у вчиненні злочину та призначити покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Попри це, на підставі статтей 75 та 76 Кримінального кодексу України його було звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням. Тож йому встановили іспитовий строк тривалістю один рік.

При цьому він повинен періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Також із нього було стягнуто на користь держави 628,04 гривень, витрачених на проведення судової експертизи.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1061 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1955 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 918 0