Новини з 1996 року

У Кременчуці суддя зробив усне зауваження двом пенсіонеркам-стихійницям

Валерія Макряшина 05 вересня 2018 14:10 2065 0

Наприкінці серпня суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Олександр Гусач виніс усні зауваження двом продавчиням, які здійснювали незаконну торгівлю продуктами харчування на стихійному ринку, що по проспекту Лесі Українки. 

Першу жінку "взяли на гарячому" 2 серпня 2018 року. Пенсіонерка продавала 5 кілограмів малини без відповідних документів біля будинку №39 по проспекту Лесі Українки, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.160 КУпАП.

На судовому засіданні продавчиня свою провину визнала.

Врахувавши, що дане порушення не спричинило будь-яких наслідків, які б негативно вплинули на громадський порядок, особу жінки, її вік та стан здоров'я й ту обставину, що в неї хворий чоловік, як пом'якшуючу обставину, й що раніше до адміністративної відповідальності жінка не притягувалась, суд завважав за можливе звільнити її від адміністративної відповідальності за малозначущістю правопорушення й обмежитися усним зауваженням.

В іншому протоколі обвинувачення, який розглянув також суддя Автозаводського суду Олександр Гусач, 16 липня, 2018 року, о 10.40, біля будинку №32 громадянка продавала з рук 5 кг помідорів без відповідних документів та у невстановленому для цього місці.

У суді пенсіонерка вину свою також визнала. 

Врахувавши ті ж самі обставини, що й у попередній справі, а саме вік та стан здоров'я жінки й те, що раніше до адміністративної відповідальності вона не притягувалась, суддя Гусач постановив обмежитися усним зауваженням і провадження щодо неї закрити. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 137 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 296 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 648 0