Новини з 1996 року

У Кременчуці створять центр реабілітації та адаптації учасників АТО і біженців

Віктор Крук 15 червня 2016 10:30 833 0

На сесію Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 30 червня, виноситься питання щодо створення «Центру реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб».

Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті Кременчуцької міської ради. Як пояснив керівник департаменту праці, соцзахисту населення та питань АТО міськвиконкому Володимир Поляков, створити таку структуру хочуть у складі терцентру Автозаводського району на правах відділення і штатною чисельністю 5 працівників. З них 2 психологи, які спеціалізуються на виводі зі стану посттравматичного синдрому. Центр реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб мають створити з 1-го липня, а запрацює він після того, як наберуть відповідних спеціалістів. За словами Володимира Полякова, одного фахівці вже відібрали.

У проекті рішення міської ради директору терцентру Автозаводського району Ларисі Дзюбі доручається розробити та затвердити в установленому порядку положення про відділення «Центру реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб», а фінансовому управлінню міськвиконкому збільшити бюджетні асигнування на суму 150 тис. грн. для виплати зарплати працівникам новоствореного відділення.

Рішення про створення Центру реабілітації учасників АТО приймається на  виконання Указу Президента України від 18.03.2015 № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» з метою підвищення рівня соціального захисту учасників бойових дій, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Теги: реабілітація АТО центр

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0