Новини з 1996 року

У Кременчуці – страждання по свинині. ЗІ ШТРАФАМИ ТА СУДАМИ

Олександр Курилов 28 грудня 2015 09:36 508 0

Головна міська подія минулого тижня, якщо не враховувати рейди мера міста Малецького по ялинкових базарах, – масові перевірки стихійних місць торгівлі.

Перевіряють, як запевняють у виконкомі, не всіх, але в першу чергу тих, хто торгує м’ясом. Тож за тиждень уже міліціонери виписали сім протоколів, а  в одному випадку  перевіряльникам з міліції вдалося також конфіскувати 90 кілограмів свинини.

Про таку перемогу, все ж Кременчук знаходиться у 20-кілометровій зоні, яку встановили через чуму свиней, розповіли у міськвиконкомі. Тож уперше в історії нашого міста 90 кілограмів свинини вдалося у господаря відібрати й здати в «холодильник-ізолятор».

У жінки, яка цим продуктом харчування торгувала, не було ніяких підтверджуючих документів і, за словами «ревізорів», - громадянка погрожувала контролерам усіма словами, які тільки можна придумати.

Серед іншого – згадувала про існування свого сина, який хворий на нерви. Відповідно, м'ясо у його реалізаторки відібрали, а протокол направили до Автозаводського районного суду.

В останньому й прийняли соломонове рішення з цього приводу й постановили так.

М'ясо, яке продавали у невстановленому місці і яке забрали чиновники, – громадянці повернути. Але жінка, мабуть, після того, як усе продасть, має заплатити штраф 300 гривень.

Про що слід додати й що пролунало на апаратній нараді – мер Малецький висловився за те, аби простих торговців під час перевірки не чіпали. Контролювати, за словами мера, які пролунали, слід тільки тих, у кого аж занадто багато товару.

Насправді ж, як і все у нашому житті, буде все навпаки.

 

Теги: Контроль за незаконною торгівлею

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись