Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні зранку – три мітинги. Автомобільний, стоматологічний та "зупиночний"!

Олександр Курилов 11 жовтня 2018 09:59 4598 0

Небайдужі мешканці міста сьогодні мітингують. І таких акцій протесту – одразу три.

Тож зранку, о 8-30, мешканці мікрорайону Ревівка висловлювали свій протест щодо відсутності в мікрорайоні нормальних зупинок громадського транспорту.

З цього приводу організатор заходу, депутат міської ради й ревівський авторитет Денис Терещенко, так повідомляв у соціальних мережах.

«КНВК 2. Ревівка. 170 дітей. У спеку, під палючим сонцем, під час зливи, під час снігопадів та завірюх більшість з цих дітей чекають автобуса просто на проїжджій частині дороги… Влада чекає на жертви??? У четвер, 11 жовтня, о 8:30, прийди до школи та стань поруч із сусідами на захист прав своїх дітей. Зупинки мають бути збудовані негайно. Діти мають почуватися в безпеці!» - зазначає організатор акції, на яку з плакатами прийшли жителі мікрорайону.

Натомість друга акція протесту сьогодні проходила прямо на вулицях міста, по яких їздила колона легковиків з єврономерами та сигналила, заявляючи про свої вимоги щодо реєстрації таких авто.

Слід сказати, що колона протестуючих була досить великою – не менше 50 автомобілів.

І третя акція протесту сьогодні – біля Кременчуцької міськради, куди прийдуть громадяни, аби висловити свій протест депутатському рішенню, за яким у місті буде скорочено комунальних стоматологів.

Очікується, що всі акції протесту триватимуть не менше години кожна, а за їх висновками спеціальне звернення учасників буде доставлено в міську раду.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись