Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні відзначили 32-у річницю Чорнобилю. З мінімумом ліквідаторів й максимом дітей

Олександр Курилов 26 квітня 2018 18:02 264 0

Представники громадських організацій нашого міста, які об’єднують учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, спільно з чиновниками міськвиконкому та учнями сьогодні відзначили чергову річницю з дня аварії на ЧАЕС.

Тож був мітинг, традиційний, і така ж традиційна панахида по загиблих. Оратори згадували події того дня, 26 квітня 1986 року, й говорили, що влада приділяє мало уваги чорнобильцям.

Озвучили й цифри. А вони такі: ще у 1987 році в Кременчуці  ліквідаторів та переселенців нараховували 5 тисяч осіб. Сьогодні й тих та інших – півтори.

- Влада міняється, а ставлення до нас погіршується, – зазначив у своєму виступі Олександр Якименко, голова Кременчуцької організації чорнобильців.

Також традиційно виступив мер міста Віталій Малецький і відслужив панахиду по загиблих отець Володимир зі  Свято-Миколаївського собору УПЦ КП.

Слід додати, що цього року в організації чорнобильського мітингу відбулися зміни. Й вони такі: зовсім небагато ліквідаторів, яких, вочевидь, не дуже запрошували.

 Тож для чисельності прибули учні льотного коледжу - дев’ятикласники, яких замість того, аби показати їм фільм про Чорнобильську аварію, теж привели до пам’ятника. Й погано, коли такі учасники мітингу непритомніють, що й сталося.

Решта ж – незмінна, тільки чоловіки, які за 32 роки постаріли й посивіли, й нові квіти до пам’ятного знака чорнобильцям

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись