Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні відзначали День захисника Вітчизни. Децибелами та не кращою організацією. Фото

Олександр Курилов 14 жовтня 2019 16:57 721 0

У Кременчуці сьогодні відзначали День захисника Вітчизни й робили це все на обмеженому просторі не надто великої площі Незалежності, де виступи представників ЗСУ не можна було почути через гучну музику місцевих колективів.

Тут же, на невеликій площі, вишикували і військову техніку, і чергу за кашею й одночасно відбувалися майстер-класи наших медиків.

Про що слід додати – через економію коштів для  міських артистів не знайшли навіть невеликої сцени, тож усе мало вигляд справжнього кременчуцького базару.

І таке ставлення організаторів – того ж міського голови Малцеького до учасників святкування, наших військових навряд чи є справедливим і слід додати, що саме таке ставлення до Дня захисника Вітчизни від наших чиновників спостерігається вперше.

У підсумку  – глядачі, які не могли довго витримати акустичний напір та штовханину на площі Незалежності, йшли собі далі – на площу Перемоги. Але там уже нічого не було.

Втім, і це теж слід розуміти, навіть нульова організація свята не могла вплинути на поганий настрій авторів різноманітних виставок - наших військових.

Тож на площі можна було побачити зразки зброї й фото. Фото живих і тих наших земляків, хто загинув при обороні України від терористів зі Сходу.

І сьогодні – саме їх день, тих, хто захищав і захищає Україну від загарбників.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1236 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1889 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2384 0