Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні відбувся марш Героїв-учасників АТО. ФОТО та ВІДЕО

Олександр Курилов 14 жовтня 2015 14:17 1921 0

Військові запасу – учасники АТО нашого міста з Державними Прапорами пройшли сьогодні від Свято-Миколаївського собору  до пам’ятника Тарасу Шевченка.

Однак спочатку усі вони відстояли разом з керівниками міськвиконкому  богослужіння у церкві та послухали слово до присутніх отця Володимира.

Далі ж сам марш – шикування військових, настанови перед маршем та сам похід, який перехожі зустрічали словами «Слава Героям» та «дякуємо».

Тож у колоні можна було побачити і Володимира Полякова, колишнього директора військового ліцею, й Олексія Снігульського, колишнього підприємця. Ще - відомого нашого «Альпініста» та його дружину, добровольців від  «Правого сектора», кременчужан з медичної роти, з 92-го та 93-го батальйонів ЗСУ й ще дуже багатьох наших земляків, які захистили країну від тероризму і терористів.

У свою чергу наші військові теж під час маршу не мовчали, але згадували у своїх вигуках останніми словами президента Росії Путіна. Однак головне гасло, яке залишалося, було і є, – «Слава Україні – Героям слава».

Загалом у Кременчуці це перший такий похід, з якого й саме нинішнє свято День захисника України набуває абсолютно нового значення. Нового – бо відтепер усі ми маємо справжніх захисників у нашому місті, які пройшли все пекло й ніколи та нікому не здадуться.  

 

 

 

 

Теги: День захисника України у КременчуціПідтримка оборониЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 857 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1639 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 741 0