Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні теж протестували проти формули Штайнмайера. Чому? Фото

Олександр Курилов 06 жовтня 2019 14:19 1105 0

У Кременчуці сьогодні, як і по всій Україні, громадські активісти та учасники АТО провели мітинг проти підписання Україною формули Штайнмайєра, яка відкриває проведення місцевих виборів без необхідних для настання миру умов в окупованому російськими військами Донбасі.

За тим, що повідомила «Програмі Плюс» учасник заходу Алла Заможська, – присутні пояснювали, що сьогодні відбувається в Золотому Луганської обл,  з якого повинні відступити ЗСУ, й чому тамтешні громадяни незгодні з цією формулою встановлення миру на Донбасі.

І причина там одна – Україна погодилися з такою формулою проведення місцевих виборів, однак у цій формулі немає жодного слова про роззброєння терористичних угруповань та повернення Україні контролю над її кордоном.

«Присутніх було біля 100 осіб. Вирішили підготувати звернення та передати його в міськвиконком. Також на мітингу заявили про створення штабу «Ні капітуляції» і запросили до участі в ньому партії», - розповіла про зібрання громадський активіст.

Про що слід додати – такі заходи з протестом проти формули Штайнмайєра пройшли сьогодні по всій Україні.

І головне в них – побоювання людей.

Зокрема, ось відбудеться розведення військ і на місце ЗСУ на Донбасі прийдуть терористи, що вже є сьогодні.  І як тоді бути з тими, хто залишиться в новій окупації?

І те ж саме стосовно "формули миру", яка обіцяє проведення виборів, але в якій нічого не має про роззброєння терористів, перекриття кордону України й поки що все йде до того, що Україна поступово капітулює перед агресором. От тільки є питання - де в такому випадку ця агресія завершиться?

Фото - сторінки кременчужан у ФБ

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0