Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні свято: відкриття нового будинку. ФОТО

Ксенія Омельченко 03 серпня 2018 15:01 2227 0

Радісна подія - відкриття нового будинку відбулося сьогодні по провулку Героїв Бреста, 77-А. Радіти справді є чому, адже серед нових власників квартир одразу 22 сім'ї учасників АТО та молодь, якою пишається наше місто.

Привітати кременчужан з новосіллям зібралися не тільки мешканці сусідніх будинків, а й представники місцевої та обласної влади. Щоправда, журналістів вони не надто цікавили, всі очікували побачити в місті губернатора області Валерія Головка, якого присутні так і не дочекалися. Натомість на відкриття приїхав один із заступників губернатора - Олег Пругло, який зауважив, що не на всі питання журналістів він уповноважений відповідати.

Однак з часом кількість питань ставала тільки більшою. Наприклад, чому місцеві керманичі під час заходу трималися купою і осторонь кременчужан? Або за що було відзначено подякою заступницю Малецького - Ольгу Усанову чи директорку Департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марину Доценко?

 


 

Здивувало журналістів і дивне утеплення будинку, що частково не охоплювало верхні поверхи. Це важко не помітити. Однак Володимир Багоста, директор будівельної компанії, яка займалася будинком, зазначив, що неутепленим залишився лише технічний поверх. Тоді як загалом будинок має утеплений фасад, терморегулятори та новітній тепловий пункт у підвалі. Все це сприятиме найкращій термоізоляції та збереженню тепла у квартирах кременчужан.

 

 

У будинку облаштовані виключно однокімнатні та двокімнатні квартири. Однокімнатні - одразу біля ліфта та мають площу 42-44 кв.м, двокімнатні трохи більші - 62-64 кв.м. При цьому вартість одного квадратного метра у квартирах у середньому складає 9,9 тис. грн. На ринку, за словами директора будкомпанії, ціна вища - 11 тис. грн.

Суми доволі великі. І назбирати їх сьогодні доволі важко. Місто це розуміє, тому з 2017 року в Кременчуці діє одразу кілька програм, пов'язаних із забезпеченням житлом. 

Перш за все, мова йде про забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та їх сімей. Тож за цією програмою у новому будинку отримали квартири одразу 22 сім'ї.

Щасливими новосельцями стала також одна сім'я з числа ВПО, що скористалася державною програмою «Доступне житло», та шестеро молодих кременчужан, які отримали квартири завдяки програмі «Пільгові довгострокові кредити молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам» за рахунок коштів статутного капіталу Фонду.

До речі, в межах останньої програми власну квартиру отримала справжня спортивна зірка Кременчука - Наталія Кобзар, яка є неодноразовою чемпіонкою міжнародних чемпіонатів з легкої атлетики. Поки господиня була на тренуваннях, її батьки люб'язно показали нову квартиру, яка, на відміну від інших, уже облаштована всім необхідним для життя.

  

Та навіть той факт, що квартири здаються кременчужанам зовсім порожніми, їх це не засмучує. Головне, що тепер у людей, які захищають нашу країну та прославляють наше місто, є власне житло, яке дає хоч якусь гарантію стабільності в нашому непостійному світі.

 


 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 81 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 968 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1675 0