Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні перший віце-мер Пелипенко та секретар Гриценко погралися в победобесіє. Фото

Олександр Курилов 07 травня 2018 17:22 1054 0

У Кременчуці сьогодні – черговий сеанс побєдобєсія. І захід такий провели в госпіталі для ветеранів. А для того, аби все відповідало моменту, студентів одягли у військову форму й вручили кожному пілотку, однак без зірочки.

Також виступив перший віце-мер Пелипенко, який дякував ветеранам Другої світової війни, хоча їх серед присутніх не було жодного.

І вже спеціально перевдягнуті, зразка російського побєдобесія,  молоді люди вручили присутнім по гвоздиці.

Ну й, звісно, присутнім, серед яких не було жодного фронтовика, нагадали, що тут, у госпіталі, за сприяння народного депутата України Юрія Шаповалова облаштовано спортивний майданчик з реабілітаційним обладнанням.

Слід розуміти, що без сприяння нардепа такого б реабілітаційного обладнання у шпиталі(!) не було б ніколи або навпаки - самого нардепа Шаповалова не було б.

Такі заходи з побєдобєсія з кашею для «ветеранів», яким ще й сімдесяти не виповнилося, відбулися вже у всіх мікрорайонах Кременчука.

А от що не відбулося й що не відбудеться, бо ні часу немає, ні мера Малецького в місті немає, це таке.

Колишні очільники Кременчука, й це слід відзначити, попри всі комуністичні часи,  в такі ігри з перевдяганням у солдатів Червоної Армії  не гралися.

Натомість дорослі люди  з міськвиконкому відвідували ветеранів, які не могли самі вийти з квартири, й висловлювали їм слова подяки.

І фронтовикам той же Микола Глухов та покійний Іван Пономаренко не розповідали про тренажери, бо воно їм не потрібно. А от теплі вітання й нагадування, що чиновники мерії  не забули про головне - не забули про тих, хто вижив і хто вистояв, – це лунало.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись