Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні – «Марш бензопил та лопат»

Олександр Курилов 07 грудня 2015 08:15 1006 0

Працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» провели сьогодні свій «Марш бензопил та лопат». Зміст останнього – масовий похід зранку робітників підприємства у міськвиконком до міського голови Малецького по свою зарплату, розповіли «Програмі плюс» джерела редакції.

За тим, що відомо, загалом люди з бензопилами та косами не мали б приходити у мерію по заборговані гроші. Однак вся проблема в тому, що робітникам не вистачає коштів на зарплату.

Причина боргів – у підприємства, яке живе за рахунок платежів ПАТ «Полтаваобленерго», що сплачуються за оренду теплових мереж, місцеві чиновники вивели один з траншів розміром понад мільйон гривень.

Ці кошти було перераховано таким же комунальникам, але в інші КП. Однак унаслідок цього понад 200 працівників "Благоустрою Кременчука"  сьогодні працюють без зарплати,  виплатити яку їм ніяк через відсутність коштів.

Чим завершиться марш бензопил, зміст якого – поговорити перед початком робочого дня про кошти з міським головою Малецьким, редакція читачам іще повідомить.

 

Теги: Економіка КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 338 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 254 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 432 0