Новини з 1996 року

У Кременчуці сьогодні 115 жителів на самоізоляції, в інфекційній лікарні – на лікуванні троє

Олександр Курилов 25 березня 2020 10:25 157 0

115 мешканців Кременчука сьогодні перебувають на самоізоляції й не виходять зі своїх осель. Натомість в інфекційній лікарні - троє пацієнтів із підозрою на коронавірус, яким, однак, тестування ще не зробили, бо не підпадають під симптоми.

Відповідну інформацію про те, що хворі є, але швидкотести їм  не зроблено через відсутність симптомів, розповіли сьогодні на засіданні спеціального антикоронавірусного штабу, який сотворив у місті міський голова і який призначив себе його начальником.

Про що слід додати  -  перш ніж почати проведення штабу, міський голова розсадив своїх заступників на відстань 2 метри один від одного, й далі почали обговорювати ситуацію в місті.

Щодо такої, то за тим, що оприлюднив міський голова, мова про таке. Перше – надзвичайний стан, про який наш міський голова говорив так багато, ніхто не вводить. Мова тільки про надзвичайну ситуацію.

Відповідно, транспорт у місті працюватиме й далі так само, як і сьогодні. Однак уже рішенням мерії із завтрашнього дня вводиться посилений масковий режим.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 446 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 661 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 683 0