Новини з 1996 року

У Кременчуці серійний крадій орудував у кабінеті лікаря в приватній клініці

Валерія Макряшина 11 січня 2019 12:31 447 0

Крюківський районний суд Кременчука виніс вирок серійному злочинцю, який скоїв крадіжку, перебуваючи в місцевому медичному центрі. Чоловік, який з 1995 року неодноразово був судимий, цього разу отримав 4 місяці арешту. 

Згідно з інформацією, оприлюдненою в Єдиному державному реєстрі судових рішень, 9 жовтня 2018 року, о 13.00, обвинувачений, перебуваючи в приміщенні лікувально-діагностичного центру ТОВ «Європейська медицина», в кабінеті №32 (вул. Театральна, 46-А), шляхом вільного доступу викрав із полиці столу дві жіночі сумки, вартість яких становить 190 грн, та грошові кошти в сумі 407 грн. Також у сумках були банківські картки та пенсійне посвідчення. Загалом чоловік спричинив потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 597 грн.

На  судовому засіданні вину у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України, чоловік визнав повністю. Він щиро розкаявся у скоєному, просив суворо не карати, врахувати при цьому його стан здоров'я.

Згідно з довідкою з міської лікарні Горішніх Плавнів, чоловік перебуває на диспансерному обліку в лікаря-інфекціоніста з діагнозом: ВІЛ-інфекція, 4 клінічна стадія. Він щоденно відвідує кабінет та отримує замісну підтримуючу терапію в Центрі.

Керуючись законом, суд постановив визнати чоловіка винним у скоєнні крадіжки та призначити йому покарання у вигляді 4 місяців арешту. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись