Новини з 1996 року

У Кременчуці розхитують ситуацію. Для чого обмальовувати паркан міської синагоги? ФОТО

Олександр Курилов 10 травня 2017 12:59 1099 0

У Кременчуці черговий випадок розпалювання національної  ворожнечі. Таку в нас намагалися  безуспішно розпалити вчора, під час відзначення Дня Перемоги, а сьогодні новий випадок.

Його зміст – обмальований паркан міської синагоги з написом «Смерть жидам». Поряд з написом – позначка, яку ставлять звичайно місцеві націоналісти. Тобто той, хто прочитав напис, одразу має здогадатися, чиїх рук це справа.

Відомо, що  керівник синагоги Шломо Давид Саламон  повідомив про те, що сталося, в поліцію (напис з’явився вночі), й самі співробітники синагоги переглянули все, що зафіксували камери відеоспостереження.

Однак огляд відеокамер у цьому випадку обмежено й  зображення «маляра» немає.

Репортер зателефонував націоналістам, аби запитати їх, чи причетні вони до цієї справи, й у відповідь почув, що ті не мають до цього жодного відношення. Натомість, за їхньою версією, мова йде про розхитування ситуації по всіх напрямках, що ми нині спостерігаємо.

Про що слід додати – загалом такий приклад «творчості» розхитування політичної ситуації в місті непоодинокий. Раніше такі напади вандалів стосувалися пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, що розташований у центрі міста.

Нині ж нове віяння – зразка обмальовування парканів синагоги. Далі ж  мова, можливо, піде про мерію, відділ поліції та інші державні структури.  

 

 

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0