Новини з 1996 року

У Кременчуці рахують медалістів для балу з міським головою. Поки що нарахували небагато

Олександр Курилов 19 червня 2017 15:29 581 0

Фахівці міського управління освіти завершують підрахунок учасників – випускників шкіл нашого міста, які на зовнішньому тестуванні підтвердили свої знання, щоб разом із атестатом вручити золоту або срібну медаль.

А таке нагородження вже 23 червня у Міському палаці культури проведуть мер Кременчука  Віталій Малецький та віце-мер Ольга Усанова особисто.

Відомо, що золоту та срібну медалі за навчання, за результатами зовнішнього тестування, підтвердили 46 випускників шкіл нашого міста. Іще 23 учні чекають на підтвердження результатів.

Зокрема, попереду тестування на знання географії й фізики. Можливо, це наблизить показники до очікуваних.

Про що слід додати, так це про кількість медалістів за минулі роки. Отже, минулого 2016 року,  власників золотих та срібних  медалей за навчання було 74.

У 2015-му, коли спочатку учням видавали медалі, а потім відбувалося ЗНО, кількість медалістів складала 109 дітей.  Натомість, кременчуцький рекорд з медалістами місцеві історики зафіксували у 2013 році, коли медалями нагородили 155 випускників наших шкіл.

Останнє про цьогорічний бал випускників-медалістів – участь у ньому братимуть іще 11 переможців Малої академії наук та всеукраїнських олімпіад.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись