Новини з 1996 року

У Кременчуці пройдуть змагання з п’ятиборства між учнями загальноосвітніх шкіл

Валерія Макряшина 14 листопад 2018 09:05 317 0

2018 року в Кременчуці відбулися заходи, спрямовані на національно-патріотичне виховання та культурне відродження й розвиток традицій і мовної культури. Активними учасниками була наша молодь на вшануванні Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО та на першому міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура"), який проводився 16-18 травня 2018 року поблизу табору "Зоряний. 

Про це вчора, 13 листопада, на засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді відзвітувався депутат міськради Андрій Макаров.

Як відомо, до 1 листопада всі організації, які діють у Кременчуці в рамках національно-патріотичного виховання дітей та молоді, мали змогу подати свої пропозиції та зміни до них безпосередньо в мерію.

Але на даний момент пропозиції надійшли лише від ГО "Гвардія". Вони запропонували ввести до регламенту три додаткові заходи й зміни до одного вже існуючого.

Перший проект - організація та проведення змагання з п’ятиборства між учнями загальноосвітніх шкіл для 6-7 класів до Дня захисника України. Другий захід - змагання з п’ятиборства між учнями загальноосвітніх шкіл серед учнів 8-10 класів до Дня Збройних Сил України. Та запропонували збільшити термін проведення військово-польових зборів клубу юних десантників «Гвардія» на базі дитячого табору «Супутник» до 14 днів.

Щодо змагань, то дискусія, чи потрібні вони взагалі, тривала довго. Але остаточна думка багатьох була така, що додаткові змагання дітям не завадять. Тож члени координаційної ради підтримали пропозиції ГО «Гвардія».

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1243 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1901 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2413 0