Новини з 1996 року

У Кременчуці проти пандемії коронавірусу спалюють газети мера Малецького. ВІДЕО

Артем Кузьменко 19 березня 2020 09:55 565 0

Мешканці Кременчука закликають міського голову Віталія Малецького заспокоїтися з друком його передвиборчої газети «Кременчуцькі новини» й зекономити на цій справі мільйони гривень.

Натомість громадяни пропонують спрямувати зекономлені кошти на медицину міста, зокрема на захист жителів від коронавірусу. До речі, в наших медичних закладах великі проблеми не тільки зі звичайними масками, яких у місті дуже мало.

Така ж ситуація в Кременчуці – з апаратами штучної вентиляції легень, яких у місті як кіт наплакав і на купівлі яких наш міський голова Віталій Малецький економить кошти.

Про що слід додати – це відео. На ньому ми бачимо, як мешканець міста спалює газету мера Малецького. Й можна зрозуміти, чому він так робить. Пояснення ж тільки одне – замість спрямування коштів на медицину мер спрямовує бюджетні кошти на власні агітаційні проєкти. Однак із цієї газети конкретної користі геть немає.

З цього видання не зробиш медичну маску, воно не допомагає при лікуванні хворого, навіть якщо цю газету класти портретом Малецького на місце, яке болить, і так само газета мера не годиться для вирішення гігієнічних проблем.

Далі ж слід закликати нашого міського голову Віталія Малецького, щоб він пожалів свою бригаду, яка його газету розносить. Бо не виключено, що розноситься не тільки газета, але й інфекція. І звісно, в таких умовах мер Кременчука Малецький мав би зупинитися.  

 


Джерело відео: h.kremenchug

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 479 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 722 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 749 0