Новини з 1996 року

У Кременчуці промишляють шахраї, які обіцяють дезінфікувати вашу квартиру, а натомість її “обчищають”

Артем Кузьменко 31 березня 2020 11:25 506 0

Сьогодні, 31 березня, в Кременчуцькій мерії пройшло засідання штабу щодо запобігання поширенню в Кременчуці гострої респіраторної хвороби COVID-19. Під час засідання повідомили про те, що в нашому місті шахраї почали спекулювати темою коронавірусу та дезінфекції.

Ці люди представляються соцпрацівниками й пропонують дезінфікувати квартири кременчужан, і очевидно, що вони просять у цей час покинути квартиру, адже мер міста Віталій Малецький зауважив: “Це не той засіб, що треба його розпиляти у квартирах”. Але під час засідання його виправили — сказали, що все залежить від концентрації і що розчини, які зараз використовують, розпиляють навіть у палатах пацієнтів.

Але повернемось до шахраїв. Наївні кременчужани, яких, вочевидь, залякали коронавірусом, довіряють свою квартиру шахраям, які в цей час спокійно шукають у кімнатах усі цінні речі та виносять їх. Але під час засідання сказали, що ніхто у квартирах розпиляти нічого не буде, лише планують розширити “географію” опрацювання саме в карантинній зоні: повністю всі ліфти, перші поверхи, тамбури, коридори й зовнішній бік вхідних дверей у квартири.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 459 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 583 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1084 0