Новини з 1996 року

У Кременчуці продовжують вкладати сотні тисяч гривень у тротуар. У вже відремонтований. ФОТО

Валерія Макряшина 28 жовтня 2020 15:15 493 0

Комунальне виробниче підприємство «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» виділяє з міського бюджету ще майже 300 тисяч гривень фірмі на так зване дороблення тротуару по вулиці Ігоря Сердюка.

Торги на послугу зі змінами, тобто коригуванням у частині виділених на роботи фінансів, замовник провів за спрощеною процедурою, так як "виникла додаткова необхідність".

Імовірно, необхідність виникла в тому, щоб заробити ще трохи грошей зверху, бо, як видно на фото, тротуар на вказаній у документації території (вулиця Ігоря Сердюка — від вулиці Небесної Сотні до вулиці Лейтенанта Покладова) прокладений і виглядає все цілком дороблено. 

 


Зазначимо, 300 метрів тротуару по одній із центральних вулиць розпочали укладати в розпал карантину, навесні. Роботи в міськвиконкомі оцінили у 875 тисяч гривень. І за всіма традиціями - цих коштів підряднику не вистачило, щоб доробити невідомо що. 


 

 

Підрядником, нагадаємо, є фірма-"малятко" ТОВ "ФОРТЕЦЯ-БУД ЛТД", якій немає і року й статутний капітал якої становить лише одну тисячу гривень. Найближчим часом фірма отримає додатково 232 тисячі 829,87 гривень. 

"Тримайте, розпишіться", так би мовити.

Строки виконання робіт, щоправда невідомо яких, але відповідно "до проєктно-кошторисної документації", - до кінця цього року. Більш за все йдеться про строки постачання грошей на картку.

Висновки робіть самі, а факт залишається фактом - волею кременчуцьких чиновників, більшість з яких підтримали необізнані громадяни, в 300 метрів тротуару в центрі міста вкладено більше ніж 1 мільйон гривень з міського бюджету.

Як тобі таке, Ілон Маск?

 

Читайте також: Карантин ударив у голову? Кременчуцькі управлінці виділяють на тротуари і узбіччя більше 1 млн грн

 Недешево. У міськвиконкомі Кременчука визначилися з вартістю ремонту тротуару біля клубу "Зебра"

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 104 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 526 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 658 0