Новини з 1996 року

У Кременчуці привітали медсестер з їх професійним святом. ФОТО

Ксенія Омельченко 14 травня 2018 18:02 845 0

Урочистості з нагоди цього свята відбулися в Палаці культури «Кредмаш».

Привітали представниць середньої медичної ланки, які працюють у закладах охорони здоров’я міста, заступник міського голови Ольга Усанова, керівник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук,  голова профспілки медичних працівників Олександр Скутін, колеги-медики.

 


 

Від імені міського голови Віталія Малецького слова щирої вдячності за відданість професії, добрі серця та гуманне ставлення до  хворих пацієнтів кількатисячній міській медсестринській громаді передала його заступник Ольга Усанова. Вона відзначила, що  медицина – галузь для сміливих, відповідальних і освічених людей, а бути медиком – це більше, ніж покликання, це велике мистецтво і спосіб життя.

За високий фаховий рівень  найкращим медичним сестрам  були вручені почесні відзнаки різних рівнів.

 

 

Вітаючи колег по галузі, керівник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук зауважив, що медичні сестри та фельдшери, як ніхто інший, заслуговують на щирі слова подяки. На їхні плечі лягає нелегка робота - догляд за хворими. 

Слова пошани та поваги медичним сестрам закладів охорони здоров’я Кременчука  також висловили Олександр Скутін і їх численні колеги.

Святковим подарунком для сестер милосердя став концерт, підготовлений силами студентських самодіяльних колективів міста.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1041 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1486 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1924 0